Zīmoli

Atrasti 5 zīmoli

 • REPSOL

  REPSOL - Spānijas koncerns, viens no senākajiem naftas pārstrādes centriem Eiropā. Kompānija REPSOL dibināta 1924. gadā, šobrīd kompānijai ir 8 naftas pārstrādes uzņēmumi un filiāles 11 pasaules valstīs. Gada apgrozījums vairāk kā 25 miljardi EUR.


 • MAGNA

  Preču zīme MAGNA ir saņēmusi starptautisku reģistrāciju (sertifikāts Nr. 1 071 804, Bureau of the World Intellectual Property Organization) un piedāvā kompānijas jaunākos izgudrojumus automobiļu eļļu un auto ķīmijas nozarē.


 • MAUZER

  Produkti, kas tiek tirgoti ar preču zīmi MAUZER aptver plašu eļļu un smērvielu grupu, kas tiek ražoti saskaņā ar ГОСТ un ТУ standartiem, kā arī UNITED OILS ražoto produkciju.


 • MAGNUM

  Preču zīme MAGNUM tika reģistrēta 2003. gadā. Reģistrācijas Nr. M 51 872. Produkcija, kas tiek ražota ar šo zīmolu ietver plašu augstvērtīgu eļļu, smērvielu un autoķīmijas spektru – sintētiskās un minerālās motoreļļas, kuģu eļļas, transmisijas eļļas, hidrauliskos šķidrumus un antifrīzus.


 • CLEAN FILTERS

  CLEAN FILTERS – plašs filtru un filtru elementu sortiments transportam un industriālajām iekārtām. Uzņēmums dibināts 1951 gadā Itālijā.

  Uzņēmuma ražoto produkciju izmanto daudzi auto giganti. Ražotnē ir veiksmīgi ieviesta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar ISO TS 16949 standarta normām. Uzņēmuma sortimentā ietilpst gaisa, eļļas, degvielas, auto salonu un hidrauliskie filtri.