UNITED OILS kompānija ir iekļuvisi «Eksporta un inovācijas balva 2013» konkursa otrajā kārtā divās nominācijās: „Importa aizstājējprodukts” un „Eksportspējīgākais komersants”.

Konkursa ietvaros 2013. gada 01. novembrī kompānijas ražotni ir apmeklējusi delegācijas, kuras sastāvā bija Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrījas pārstāvji, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, lietišķa laikraksta “Dienas Bizness”, Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās Universitātes un citām organizācijām.

Kā informē Investīciju un attīstības aģentūra, konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursu „Eksporta un inovācijas balva” jau devīto gadu pēc kārtas rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju.

 

Vairāk informācijas par konkursu un pretendentiem: http://www.liaa.gov.lv/lv/eksportetajiem/eksporta-un-inovacijas-balva

http://www.delfi.lv/bizness/liaa-meistarklase-biznesa/konkursa-eksporta-un-inovacijas-balva-2013-otraja-karta-izvirziti-32-uznemumi.d?id=43709229