2013. gada 11. decembrī svinīgā ceremonijā tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2013" laureāti. Latvijas uzņēmumi, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē, balvas sadalīja sešās kategorijās: "Eksporta čempions", "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo/ mazo komercsabiedrību grupā, "Importa aizstājējprodukts", "Inovatīvākais produkts", "Rūpnieciskais dizains".

SIA “UNITED OILS” pirmo reizi piedalījās konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2013", un ieguva otro vietu kategorijā “Importa aizstājējprodukts”. Konkursam tika pieteikta preču zīme “MAGNA”. Šīs preču zīmes produktus UNITED OILS saka ražot 2012. gadā, tas ir kompānijas jaunākie izgudrojumi automobiļu eļļu un autoķīmijas nozarē. MAGNA produktu ražošanas procesā tiek izmantotas mūsdienīgas, augstvērtīgas tehnoloģijas un piedevas. Produktiem ir mūsdienīgs, pievilcīgs dizains un liela iepakojumu izvēle.

Mēs esam gandarīti, ka mūsu ieguldītais darbs un sasniegumi ir novērtēti. Nākamajā gadā plānojam piedalīties “Eksporta un inovācijas balvā” arī citas kategorijās.

 

Konkurss "Eksporta un inovācijas balva" norisinājās jau devīto gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus. Šogad konkursā kopumā tika iesniegti 119 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā. Konkursa otrajā kārtā tika izvirzīts 31 uzņēmums.