2014. gada 12. februārī Banku Augstskolā noritēja tradicionālā Karjeras diena. Pasākumā piedalījas arī SIA “UNITED OILS” pārstāvis - valdes priekšsēdētājs Džeihuns Zalovs, uzstājās ar uzņēmuma prezentāciju.

Prezentācijas laikā studentiem tika stāstīts par UNITED OILS vēsturi, uzņēmuma attīstības posmiem un draudzīgo kolektīvu. Augstskolas studenti uzzināja arī par inovatīvās produkcijas tāpšanu un iegūva mārketinga pamatus.

Kā atzīst Karjeras centra vadītāja Terēza Korsaka, šī bija viena no lielākajām un visvairāk apmeklētajām Karjeras dienām Banku augstskolas vēsturē. Karjeras centra uzdevums ir nodrošināt Banku augstskolas studentiem prakses iespējas, kas nereti kļūst arī par studentu jaunajām darba vietām.

Banku augstskolas Komunikācijas un mārketinga daļa atzīst, ka studenti pozitīvi novērtē, ka ir šāda iespēja un aktīvi to izmantoja, jo vienviet bija pulcējušies gandrīz 50 darba devēji – bankas, apdrošināšanas sabiedrības un citu nozaru uzņēmumi. Studentus visvairāk interesēja prakses iespējas, kā arī konkrēti jautājumi par dažādu nozaru -finanšu, kreditoru, apdrošināšanas - darba specifiku. Studenti atzīst, ka šādi karjeras pasākumi palīdz pieņemt lēmumu par labu kādai konkrētai prakses vietai, jo var klātienē saņemt atbildes un uzdot jautājumus, kuri rodas sarunas gaitā. Arī prakses un darba devējiem šis ir lielisks veids, kā nodot informāciju studentiem par to, kādus tieši viņi vēlas redzēt praktikantus savā uzņēmumā.