Muitas noliktavas pakalpojumi

Kompānija “UNITED OILS” sniedz muitas noliktavas pakalpojumu pilnu kompleksu, nodrošinot drošu Jūsu kravas saglabāšanu muitas jautājumu kārtošanas laikā Latvijas teritorijā.

Noliktavas teritorijā ir iespēja uzglabāt kravas 300 m2 atklāta laukumā. Noliktavai ir sliežu pievedceļš vagonu padošanai un iekraušanai/izkraušanai.

Teritorijā ir nodrošināta diennakts fiziskā apsardze.

SIA “UNITED OILS” garantē drošu kravu uzglabāšanu noliktavās. Mūsu kompānijas speciālistiem ir ilggadēja pieredze kravu dažādu veidu apstrādē – gan roku darbā, gan mehanizētā veidā.  

Kravu uzglabāšanas laikā termināla teritorijā mēs sniedzam arī papildus pakalpojumus – kravu izvietošana uz paletēm, marķēšana, iesaiņošana, paketēšana, šķirošana.

 

Lejamo kravu termināls

Mūsu noliktavas teritorijā izvietotā izliešanas stacija nodrošina lejamkravu pārkraušanu no/uz dzelzceļa cisternām tankos-konteineros, mucās vai IBC tvertnēs. Lejamo kravu uzglabāšanai ir pieejami 7 rezervuāri (400 m3). Lejamkravu pārkraušana mazāka tilpuma tarā (piemēram, mucās) ļauj turpināt kravas transportēšanu ar autotransportu vai dzelzceļa vagoniem, kas visu ekspedīcijas procesu padara elastīgāku un virknē gadījumos samazina Jūsu kravas piegādes galapunktā laiku un izmaksas.

Kravu izliešanas laikā cisterna atrodas uz privāta dzelzceļa pievadceļa, līdz ar ko būtiski samazinās izmaksas, kas saistītās ar dzelzceļa transporta izmantošanu.

Pēc sīkākas informācijas par pakalpojumu vēršaties mūsu birojā vai aizpildiet kontaktu veidlapu!