Preču zīme MAGNA

Preču zīme MAGNA ir saņēmusi starptautisku reģistrāciju (sertifikāts Nr. 1 071 804, Bureau of the World Intellectual Property Organization) un piedāvā kompānijas jaunākos izgudrojumus automobiļu eļļu un auto ķīmijas nozarē.

Preču zīme MAGNA ir saņēmusi starptautisku reģistrāciju (sertifikāts Nr. 1 071 804, Bureau of the World Intellectual Property Organization) un piedāvā kompānijas jaunākos izgudrojumus automobiļu eļļu un auto ķīmijas nozarē.

MAGNA ir plašs augstas klases smērvielu klāsts: sintētiskās, pussintētiskās un minerālās motoru eļļas, transmisijas eļļas un hidrauliskie šķidrumi. Visai produkcijai ir pasaulē vadošo autoražotāju pielaides un produkcija tiek ražota saskaņā ar ISO 9001:2008 un ISO 14001:2004 prasībām.

MAGNA produktu ražošanas procesā tiek izmantotas mūsdienīgas, augstvērtīgas tehnoloģijas un piedevas. Pateicoties tam eļļām piemīt tik svarīgas īpašības kā:

  • augstas mazgājošas īpašības attiecībā pret nešķīstošiem piesārņojumiem, kas nodrošina dzinēja pastāvīgu tīrību;
  • antikorozijas iedarbība uz dzinēja detaļām tā ekspluatācijas laikā;
  • augsta termiskā un termooksidatīvā stabilitāte, kas ļauj izmantot eļļas virzuļu dzesēšanai, paaugstināt maksimālo eļļas uzsildīšanas temperatūru karterī un pagarināt eļļas maiņas periodu;
  • stabilitāte pret nodilumu, spēja izturēt ārējo ietekmi ar minimālu īpašību zudumu;Viskozitātes un temperatūras īpašību plaknība, kas nodrošina auksta dzinēja palaišanu un uzticamu eļļošanu augstas slodzes apstākļos, kā arī pie augstām ekspluatācijas temperatūrām.
369.jpg

MAGNA – Dubulto sava auto enerģiju!

Jau kopš 2012.gada 17.decembra seši MAGNA produkti ir pieejami visos UNITED OILS veikalos.

MAGNA ECOLIFE 5W30 - Augstvērtīga sintētiskā motoreļļa, paredzēta izmantošanai vieglo automobiļu jaunākās paaudzes benzīna un dīzeļdzinējos. Rekomendējama dīzeļdzinējiem, kas aprīkoti ar kvēpu filtru DPF, kā arī benzīna dzinējiem ar tiešo degvielas iesmidzināšanu.

MAGNA CRYSTAL TDI 5W40 - Augstākās kvalitātes sintētiskā motoreļļa ar samazinātu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (Mid SAPS). Speciāli izstrādāta priekš mūsdienīgiem VW grupas dzinējiem, aprīkotiem ar TDI sistēmu ar sūkņveida smidzinātāju. Nodrošina vieglu startu pie zemām temperatūrām, samazina degvielas patēriņu, palielina dzinēja kalpošanas laiku. Ieteicams lietot dzinējiem, kas darbojas ar šķidro vai saspiesto gāzi (LPG, CNG), var izmantot arī benzīna dzinējos.

MAGNA MID SAPS TRUCK 10W40 - Sintētiskās bāzes UHPD tipa motoreļļa ar samazinātu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (Mid SAPS). Paredzēta izmantošanai komerctransporta augsti noslogotos dīzeļdzinējos ar vai bez kvēpu filtra DPF. Sintētiskie komponenti un modernas piedevas nodrošina vieglu startu pie zemām temperatūrām un ļauj palielināt eļļas nomaiņas intervālu.

MAGNA SYNTH-BOX 75W90 - Pilnīgi sintētiskā vissezonas transmisijas eļļa paredzēta izmantošanai vieglo automobiļu un komerctransporta mehāniskajās ātrumkārbās, diferenciālos, hipoidālos un helikoidālos pārnesumos saskaņā ar ražotāja instrukcijām. Nodrošina augstu termisku stabilitāti un izcilu pretkorozijas aizsardzību. Var izmantot gan sinhronizētās, gan nesinhronizētās transmisijās.

MAGNA AUTOMATIC III - Augstas kvalitātes šķidrums paredzēts izmantošanai pasažieru un komerctransporta automātiskajās transmisijās, hidrauliskajās palīgsistēmās. Var tikt izmantots mehāniskajās transmisijās saskaņā ar ražotāja instrukcijām.

MAGNA DOT-4 - Augstas kvalitātes bremžu šķidrums paredzēts izmantošanai mūsdienīgu transporta līdzekļu vajadzībām. Paredzēts disku un loku tipu bremžu sistēmām, tajā skaitā aprīkotām ar pretbloķēšanas sistēmu ABS, sajūga sistēmām, kurām jālieto produktus ar kvalitatīvu DOT-4 līmeni.

Vairāk informācijas par MAGNA produktiem eksporta klientiem: www.exportoils.com  

Pievienotie faili

Vairāk informācijas